054-6375229

כתיבה ועריכה ברמה הגבוהה ביותר

ד"ר גלעד פדבה הנו בעל ניסיון רב בכתיבה אקדמית, כמו גם בכתיבה עיתונאית-תקשורתית ובשירותי כתיבה אינפורמטיבית יעילה ומשכנעת. ד"ר פדבה הוא חוקר בעל ניסיון רב במיוחד בעריכת טקסטים מחקריים, כמו גם בכתיבת טקסטים פופולריים יעילים למגוון צרכים. ד"ר פדבה מציע שירותים מתקדמים של עריכת תוכן, עריכת לשון, הגהה, הכנת אינדקס, עיבוד עבודות מחקר לספרי עיון מרתקים ועוד.

בני האדם לא שוכחים מילים אף זמן רב לאחר שנאמרו או נכתבו. לפיכך מוטלת על הכותב/ת והעורך/ת אחריות כבדה להשתמש במילים מדויקות, נכונות, שקולות ומשפיעות, לברור את העיקר מהתפל, לחלץ תובנות מסעירות ולהבליט אותן וכמובן לזכור כי העיסוק במילים הוא עיסוק בבני אדם, ברגשות, בתקוות, בחולשות ובעוצמות. איש אינו פטור מאחריות לרווחתו/ה של הכותב/ת ותפקיד העורך/ת אינו להחליף את הכותב/ת אלא לשרת נאמנה את הכותב/ת בניסוח הרעיונות, בהבלטת החידושים, בהעמקת הטיעונים ובפריסת המסקנות.

ד"ר גלעד פדבה מציע מגוון שירותי עריכה וכתיבה מתקדמים:

  • עריכת תוכן הכוללת ארגון-מחדש של הטקסט ובנייתו המלוטשת כדי שיהיה זורם, הגיוני, מושכל ויעיל.
  • עריכת לשון, המבטיחה רהיטות והבעה לשונית מיטבית, סגנוּן מהוקצע של המסרים, לכידותם והבהרתם תוך שימוש בשפה אקדמית ואמנותית מדויקת ביותר.
  • הגהה שמטרתה לאתר טעויות ולתקן אותן, ולסלק שגיאות כתיב וטעויות הקלדה.
  • הכנת אינדקס לספרי עיון, ספרי מחקר, אסופות מאמרים, אנציקלופדיות ועוד.
  • ניסוח קורות חיים בעברית ואנגלית באופן המקצועי, המדויק והיעיל ביותר.
  • כתיבה עיתונאית בעיתונות הישראלית והעולמית (עברית ואנגלית), כולל סקירות מידע וראיונות עומק ברמה עילאית בזכות ניסיון כתיבה של יותר משלושה עשורים בעיתונות המודפסת, בעיתונות המשודרת ובאתרי אינטרנט. ד"ר גלעד פדבה החל דרכו התקשורתית בגיל 14.5 ככתב-נוער ב'מעריב לנוער' והמשיך ככתב ב'מעריב', 'העיר', 'הארץ', 'על המשמר' (כתב המוסף השבועי ומוסף האקטואליה ועורך מדור הסטודנטים), 'דבר ראשון' (סגן-עורך המוסף היומי "דבר שני", כותב, ועורך מדור התרבות האלטרנטיבי 'אקסטזה'), 'התקשורת', 'ליברל' (כתבות תרבות נרחבות), 'גלובס' (מוספים מיוחדים), הירחון הגרמני 'Politik & Kultur', רשת ב' של קול ישראל (כתיבה והגשה במסגרת 'השבוע שלי'), גלי צה"ל (האוניברסיטה המשודרת) ואתרי האינטרנט 'Ynet', 'וואלה' ו'מאקו'.
  • כתיבה אינפורמטיבית וקופירייטינג המציגים את פעילותם של גופים ציבוריים ומסחריים באופן המעניין, המושך והיעיל ביותר.
  • עריכה ספרותית שמטרתה להביא את הרעיונות של הכותב/ת לכדי בשלות אמנותית ועלילתית ושלמות מילולית.

♥ המילים שלך/ן ראויות לניסוח מבריק. ד"ר גלעד פדבה הוא החוקר שיערוך את הטקסט המחקרי שלך באופן אחראי, מדויק ואוהב.

 

דילוג לתוכן