054-6375229

מילים מחבקות יעזרו לך לאזור כוחות

כשאני מתבקש לכתוב חוות דעת ו/או לערוך טקסט ו/או לבצע הגהה ו/או לתרגם אותו מעברית לאנגלית או מאנגלית לעברית, אני חש לעתים קרובות שהפונות/ים אליי חוו משברים, קשיים, דילמות ומכאובים בהתנהלות סביב המחקר, ביחסים עם מנחים/ות, רשויות וגופים אחראיים למיניהם, והם זקוקים למילים מחבקות.

אני מקפיד מאוד לציין בהבלטה גם את הדברים הטובים, האיכויות, ההברקות ופריצות הדרך הרעיוניות שאני מוצא בטקסט. זה חשוב לא רק מבחינה רגשית אלא גם מבחינה אינטלקטואלית; רעיון טוב במיוחד זהו רעיון שראוי להוסיף ולהעמיק בו, לפתח אותו, להתמקד בו ולהגיע לשיאים חדשים של הבנתו.

עורך/ת מיומן/ת, יועץ/ת מיומן/ת ומתרגם/ת מיומן/ת עשויים להביא את ההישגים המחקריים המקוריים שלך לגבהים חדשים. בשביל זה אני כאן. כשלקוחה כותבת לי "אני שוב מודה לך מאוד על השירות הנעים והתרגום המופלא שלך, צר לי שלא שמעתי עליך כבר קודם, הייתי זקוקה לעריכה בחודש האחרון" ו"אני מודה לך על חוות הדעת המאוד מאוד מפורטת הזאת! נתתי לי המון עם מה לעבוד, ועזרת לי להכריע בנקודות שכבר התלבטתי לגביהן בעצמי. כמו כן, תודה על המילים החמות והעידוד. זה מתמרץ ועוזר לי לאזור כוחות לסיים את העבודה הזאת", אני מאושר.

אני יודע שהצלחתי להביא קצת אור, אי שם בין התהומות והפסגות של העולם האקדמי, בין הייאוש הגמור והאופטימיות המפעפעת, בינך ובין ההצלחה המחקרית פורצת הדרך הבאה שלך.

♥ ד"ר גלעד פדבה, חוקר מנוסה ומיומן, מציע שירותי עריכה, תרגום וחוות דעת אקדמית ברמה עילאית. 054-6375229

דילוג לתוכן